Description

 

Inšpirácie TOMÁŠA BAŤU VO VRÁBĽOCH

 INOVATO a ŠVEC GROUP radi dali do pozornosti jedinečnú možnosť účasti na podujatí INOVATO VrábleSeminár INOVATO Vráble - Inšpirácia Baťovým systémom riadenia - INOVATO ktoré sa uskutoční onedlho, a to už 13.06.2023.

Miesto: Mestský úrad Vráble

Čas:

Inšpirácie, inovácie a využívanie moderných manažérskych metód boli Baťovi vlastné a bol nimi dobre známy. Jeho najväčším prínosom bolo vytvorenie tzv. Baťovho systému riadenia, ktorý sa stal vzorom pre mnoho firiem po celom svete. Okrem toho sa dozviete aj to, ako Baťa ovplyvnil našich zaujímavých rečníkov pri riadení firiem.

Hosťami a spíkrami podujatia je štvorica odborníkov Gabriela Končitíková (riaditeľka Nadácie Tomáša Baťu), Artur Gevorkyan (majiteľ GEVORKYAN a.s.), Ľubomír Švec (majiteľ ŠVEC GROUP) a Aleš Šlechta (konateľ GALVAMET spol. s.r.o.).

Na seminári sa dozviete o: Baťovej službe, Rozvoji seba samého a spolupracovníkov, Riadení a Firemnej kultúre, Inšpirácii zo systému Baťa, Riadení a zásadách vo firme, Príprave na krízy, výzvy a príležitosti, ale aj o Snoch a plánoch do budúcnosti.

Registrovať sa je možné do 09.06.2023!

Inovato